Nasza firma

NASZA FIRMA

 

Nazywam się Irena Wiciak. Po zdobyciu odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia zawodowego w zakresie m.in. księgowości, podatków i finansów, prawa pracy, zarządzania, w 2005 roku, a więc już ponad 10 lat temu razem z mężem Mirosławem założyliśmy naszą firmę jako biuro rachunkowe.  Stąd oczywiście wzięła się nazwa naszej firmy IMW - Irena i Mirosław Wiciak. Od początku staraliśmy się zagwarantować Naszym Klientom jak najlepszą i jak najszerszą obsługę i pomoc biznesową, tak, aby mogli skoncentrować się na tym, na czym znają się najlepiej – na ich działalności podstawowej. Dziś nasza firma jest już rozbudowaną spółką zatrudniającą 8 stałych pracowników, stażystów, wielu współpracowników i partnerów gospodarczych – w dwóch nowoczesnych biurach w Ozimku i w Opolu. Stale rozszerzamy naszą ofertę dążąc – dzięki naszym pracownikom i współpracownikom - do zapewnienia naszym partnerom biznesowym 100% wsparcia w biznesie, który prowadzą. Stale się uczymy i stale się rozwijamy. Dla siebie i dla Naszych Klientów.

 

 

nasza_firma

Dostarczamy Naszym Klientom kompleksowe usługi nie tylko w zakresie uruchamiania działalności, rachunkowości i podatków, kadr, płac, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy, ale również w zakresie finansów, obsługi administracyjnej i zarządzania. (sprawdź ofertę). Pracujemy z Naszymi Klientami i doradzamy im na wszystkich etapach rozwoju ich działalności: od organizacji, założenia i rejestracji firmy poprzez kompleksowe wsparcie w wielu obszarach ich biznesu aż po reprezentację ich interesów przed urzędami i instytucjami kontrolnymi. Zaufało nam już niemal 200 firm krajowych i zagranicznych, stowarzyszeń i osób fizycznych. Nasi Klienci wiedzą, że mogą i powinni się do nas zwrócić z niemal wszystkimi pytaniami i problemami związanymi z ich działalnością. Szybko i sprawnie pomagamy im dzięki temu, że posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów, ale także dzięki temu, że współpracujemy z naszymi partnerami biznesowymi, którzy uzupełniają nas w takich obszarach jak: bezpieczeństw i higiena pracy, ochrona środowiska, rekrutacja i szkolenia, reklama, IT, ubezpieczenia, prawo gospodarcze, badanie sprawozdań finansowych i innych.

 

Stosujemy nowoczesne narzędzia i metody pracy. Aby być bliżej Naszych Klientów, oprócz działającego już od ponad 10 lat biura w Ozimku uruchomiliśmy ostatnio drugie biuro w Opolu w nowo otwartym Centrum Biznesu przy ul. Wrocławskiej 133 (patrz kontakt). Jesteśmy mobilni i dyspozycyjni. Nasi Klienci mogą się z nami kontaktować 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

Zapraszamy do naszych biur, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, chętnie odwiedzimy Cię również w Twojej Firmie.